Uncategorized

Dikmen

DİKMEN DEMİRDÖKÜM SERVİSİ

KOMBİ ŞOFBEN VE KLİMA SERVİSİ

88 Demirdöküm cihazları için ısıtma, soğutma ve su sistemleri gibi alanlarda hizmet sunan firma, Dikmen ilçesinde hizmetlerine devam etmektedir. Teknolojik aletlerle tüm arızalara karşı kesin çözümler bulunur ve uygulanır.

Ankara’nın Dikmen ilçesinde bakım destek hizmetlerini sürdüren Dikmen Demirdöküm Servisi, cihazların arızalanması durumunda kökten çözümler ile problemleri çözebilmektedir. Haftanın her günü ve saatlerinde faaliyetlerini sunan firma birçok demir döküm cihazındaki sorunları çözebilmektedir.

Kombi, klima, şofben ve kalorifer gibi cihazlardaki arızalar tespit edilir ve uygulanan yöntemlerle bu problemler çözülür. Uzman kadro ve ekipmanlarla tüm kişilere bakım ve onarım imkânı sunan firma montaj, söküm işlemleri ve tamir işleri de yapmaktadır.

Yazın çok kullanılmakta olan klimalar yıllık bakım ile bu aylar boyunca hiçbir sorun çıkmadan kullanılabilir. Kış aylarında problem çıkarabilen kalorifer ve kombi gibi cihazlar onarım desteği ile firma sorunsuz ısınma imkânı sunar. Ayrıca sektöründe sorunlara en hızlı çözümü sunan firma olarak bilinmektedir.

Dikmen semtinde her gün hizmette olan firma, hızlı ve kaliteli teknik yardım ile insanlara destek sağlamaktadır. Bakım ve onarım alanında en iyi olan firma, acil durumda ve mesai saatleri dışında da kişilerin problemlerine çözüm bulmaktadır.

Sorunların bir daha tekrar etmemesi için ve kökten çözüm için çalışan Dikmen Demirdöküm Servisi isimlifirmamız, profesyonel ekip ve aletlerle her türlü arızayı sonlandırabilmektedir. Ayrıca tüm kişiler için 1 yıllık bakım ve onarım garantisinin yanı sıra kredi kartıyla da ödeme yapabilme imkânı verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir