Uncategorized

Kızılay

KIZILAY DEMİRDÖKÜM SERVİSİ

KOMBİ ŞOFBEN VE KLİMA SERVİSİ 

88Kızılay Demirdöküm Servisi sadece kızılay bölgesi için değil çevre semt ve ilçelere de mobil araçlarımız vasıtası ile hizmet götürmekte ve sorunlarınıza çözüm ortağı olmak için faaliyetlerini yürütmektedir.

Klima kombi şofben başta olmak üzere demirdöküm marklı tüm ürünleriniz için en deneyimli personellerimiz ile genellikle yerinde müdahalede bulunarak sorununuza anında çözüm üretmekteyiz. Bizi tercih etmeniz için en önemli sebebiniz hızımızdır.

Özellikle soğuk kış günlerinde kombinizin veya şofbeniizin sıcak su üretememsinin ne kadar büyük ve hayati önem taşıdığının bilincinde olduğumuz için elimizden gelen tüm olanakları seferber ederek arızanızı hemen giderme gayrti içindeyiz.

Sertifika sahibi elemanlarımız yapmış oldukları tamiratlarda azami özen göstererek hiç bir riski göz ardı etmeden kesin sonuca ulaşma yolunu seçmektedirler.Bu sayede onarımınızın tam manası ile ve kusursuz olduğuna kanaat getirerek güven içinde kullanımınıza devam edebilirsiniz.

Kızılay Demirdöküm servisi merkez ofisine bir telefon açmayla sorunlarınızdan kurtulabileceğinizi unutmamanız gerektiğini hatırlatarak numaralarımızı not etmenizi şiddetle öneririz. Kızılay Demirdöküm Servisi sizlere hizmet etmekten onur duymaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir