Aydınlıkevler Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Aydınlıkevler Demirdöküm Servisi TSE standartlarında hizmet veren, yapmış olduğu işlerde mükemmeli arayan ve sonuçta da bunu başaran, kaliteli, dürüşt çalışma ilkelerine sadık bir firmadır.

Kombi Servisi

Filitresi tıkanmış kombilerinizden yeterince sıcak su alamazsınız , aynı şekilde pompası da zaman içinde revizyon isteyen cihazlarınız kalorifer peteklerinizi ısıtmaz ve ne kadar yüksek ısıya getirirseniz getirin verimli ısı alamazsınız.

Bu da boşa yanan gaz , havaya giden para demektir. Aydınlıkevler Demirdöküm Servisi titreşimli veya sesli çalışan , dış gövdesinde hararet yükselmesine bağlı olarak ısınma gösteren , su damlatan kombileriniz için de sizlere destek vermektedir.

Petek Temizliği

Zaman içinde kalorifer petekleriniz de ısı kaybı yaşatabilir , servis olarak tavsiyemiz 3 veya 4 senede bir temizliğini ve kimyasal bakımını yaptırmanız olacaktır.Bu konuda da bize danışabilir , randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Aydınlıkevler Demirdöküm Servisi tesisat temizliklerinizi  Ankaraya ilk defa gelen Avrupa cihazlarla temizlemektedir.Rahat bir kış geçirmek için kombinizi , peteklerinizi ve tüm tesisatınızı temizlettirmeniz gerektiğini asla unutmayınız.Ayrıca ortamda gaz kokusu duyarsanız hemen kapı ve pencerelerinizi açarak Gaz arıza ekiplerine haber vermeyi unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir