Bahçelievler Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi Bahçelievler semtinde ikamet eden müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.  Demirdöküm Servisi Demirdöküm markalı kombi, klima, şofben termosifon, hidrofor, brülör gibi cihazların teknik bakım, tamir, montaj, temizlik ve onarımı için profesyonel destek sağlamaktadır.

Ankara Demirdöküm Servisi Bahçelievler başta olmak üzere Ankara’nın tüm diğer semtlerinde teknik servis desteği sağlamaktadır.

Bahçelievler Demirdöküm Servisi; her biri alanında uzman, yetkili personeli, son sistem teknolojik cihazları ve ekipmanları, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ilkesi, haftanın tüm günleri 24 saat boyu aralıksız çalışma saatleri ile profesyonel montaj, temizlik, bakım, tamir ve onarım hizmeti vermektedir.

Kombi Klima Servisi

Tek bir telefonla hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz Bahçelievler Demirdöküm Servisi Demirdöküm kombi, klima, hidrofor, termosifon, brülör gibi cihazların montaj, bakım, onarım ve tamiratını yapmaktadır. Bunların yanı sıra klima ve kombilerin mevsimlik bakım ve temizliğini de uzman personel ve son sistem cihazlarla hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Cihazların verimli, güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için yıllık bakımlarının ve temizliklerinin yapılması gerekmektedir. Kışın kombilerin minimum enerji sarfiyatıyla maksimum verimde çalışması, yazın klimaların güvenli, etkili ve sağlıklı soğutma yapması için mevsimlik bakım ve temizlik yaptırmak şarttır.

Bahçelievler Demirdöküm Servisi Demirdöküm markalı tüm cihazların bakımını, tamiratını ve yıllık temizliğini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bahçelievler semtinin her noktasından Ankara Demirdöküm Servisi’nin hizmetlerine bir tek telefonla ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir