Balgat Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Isıtma ve su sistemleri gibi alanlarda hizmet veren bu firma Balgat ilçesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine teknolojik imkânlar sunan bu firma her geçen yıl faaliyetlerini geliştirmektedir.

Ankara’nın Balgat ilçesinde uzun yıllardır hizmet veren firma Balgat Demirdöküm Servisi, tüketicilerin sorunlarına karşı kesin çözümler bulmaktadır. Klima, kombi ve kalorifer gibi cihazlarda sorunları ve arızaları profesyonel ekip ve cihazlarla tespit edilerek bu problemler sonlandırılmaktadır.

7 gün 24 saat insanların hizmetinde olan bu firma hafta sonları ve günün her saati evlere ulaşmaktadır. Kış aylarında sorun çıkarmaya başlayan kombilerin bu mevsimde sıkıntısız çalışması için bakım hizmeti sunmaktadır.

Klima Servisi

Yaz aylarında kullanılan en önemli teknolojik alet olan klimaların yıllık bakımı ile bu cihazların sorun çıkarmadan kullanılması sağlanmaktadır. Ayrıca bu aletlerin tamiri, montajı, onarımı ve söküp başka evlere yerleştirme imkânı da sağlanmaktadır. Uzman kadro ve ekipmanlarla her türlü soruna en hızlı çözümler bulunmaktadır.

Balgat semtinde haftanın her günü ve saati insanların hizmetinde olan Balgat Demir döküm Servisi isimli firmamız, hızlı ve kaliteli teknik destek sağlamaktadır.

Bakım ve onarım çalışmalarının en iyisi olan bu firma tüm kişilere acil durumlarda ve mesai saatleri dışında da hizmet vermektedir.

Sorunların tekrar ortaya çıkmaması için deneyimli ve profesyonel kadroyla, teknolojik aletlerle problemlere karşı kalıcı çözümler sağlanmaktadır. Orijinal yedek parçalarla ve 1 yıl garanti hizmetiyle kredi kartıyla da ödeme imkânı sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir