Karapürçek Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Su sistemleri, ısıtma ve teknik bakım gibi alanlarda destek sağlayan firma, Karapürçek ilçesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Karapürçek Demirdöküm Servisi alanında her geçen büyümekte ve tüketiciler için teknolojik imkânlar sunmaktadır. Ankara’nın Karapürçek semtinde hizmetlerini sürdüren firma, kişilerin problemleri için kesin çözümler aramakta ve bulmaktadır.

7 gün 24 saat hizmetle insanlar için hizmet etmekte olup birçok cihazda oluşan problemleri sonlandırmaktadır. Radyatör, klima, kombi ve şofben gibi cihazlar için oluşan arızaları uzman ekip ve aletlerle tespit edip bu sorunlara kesin çözümler bulunmaktadır.

Kombi Servisi

Kış mevsiminde arızalar meydana gelebilen kombilere bakım yapılarak kış aylarının sorunsuz geçirilmesi ve ısı problemlerini önlemek için hizmet sunmaktadır. Karapürçek Demirdöküm Servisi yaz mevsimin en değerli aleti olan klimaların yıllık bakım ve onarımı ile bu cihazın yaz ayları boyunca bu cihazın aktif biçimde kullanılması sağlanmaktadır.

Onarım harici bu aletlerin montajı ve söküm işlemleri için de hizmetler sunulmaktadır. Alanında sorunlara karşı en hızlı çözümler bulabilen bu firma müşteri odaklı çalışmaktadır. Karapürçek ilçesinde tüm günlerde hizmet veren firma, profesyonel ekip ve aletlerle kaliteli teknik destek sunmaktadır.

Cihaz bakımı ve onarımı için sektöründe en iyi olmakla birlikte orijinal yedek parçalarla tüm sorunlara kökten çözümler bulabilmektedir. Acil durumlarda tüketicilerin her zaman yanında olan firma 1 yıllık bakım hizmeti ve kredi kartı ödeme imkânı ile tüm kişilerin memnuniyetini sağlamak için kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir