Çankaya Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Çankaya Demirdöküm Servisi siz değerli müşterileri için en iyi servis hizmetini sunmak için kurulduğu günden bu güne canla , başla ve büyük bir özveri ile mücadele eden ve bu yolda büyük bir mesafe kaydeden kaliteli & güvenilir bir işletmedir.

Kombi klima şofben ve diğer Demirdöküm markalı cihazlarınız için 7/24 hazır bekleyen ekiplerimizle sizlere zaman kaybı yaşatmadan sorunlarınızın çözümü için yardımcı oluyoruz.

Kombi Servisi

Kış aylarına girmeden kombilerinize mutlaka bakım yaptırınız.

Böylelikle arıza durumu oluşmadan , güven içinde ve minimum gaz sarfiyatı ile soğuk dönemleri sıcak bir şekilde geçirebilir , sıcak su kullanım ihtiyacınızı da en verimli şekilde çözümleyebilirsiniz.

Şofben Servisi

Aynı şekilde şofben bakımlarınızı ihmal etmeden her yıl yaptırmanız gerekmektedir.Klimalarımız da sıcak yaz aylarının kurtarıcısı olan cihazlardandır.

Kimyasal bakımı , filitre temizliği ,genel kontrolü ve gaz kontrolü yapıldığı taktirde en yüksek performansı göstererek uzun yıllar bizlere hizmet edecektir. Garanti süreleri içinde oluşabilecek arızalarınızı ücret ödemeden yaptırmak için cihaz kurulumlarınızı mutlaka yetkili servislere yapınız.

Garanti onay kaşesinin vurulması ve imza atılarak sürecin başlaması ile birlikte siz ve ürününüz belirli bir dönem güvence altına alınırsınız.

Çankaya Demirdöküm Servisi olarak tavsiyemiz eski kombi ve şofbenlerimizi yeni model hermetik cihzlarla değiştirmeyi ihmal etmeyiniz.Bacalı sistemle çalışan eski tip cihazların sorun çıkartma oranı çok yüksektir ve güvenli değildir.

Kaza durumu yaşanmaması ve zehirlenme olayı olmaması için Demirdöküm satış mağazalarına giderek sizin bütçenize ve evinizin de ısınması için en uygun olacak cihazı seçerek montajınızı yaptırınız.

Çankaya Demirdöküm Servisi 365 gün çalışan çağrı merkezleri vasıtası ile sizlere kesintisiz ve sürekli servis hizmeti sunmaktadır. Kaliteden asla ödün vermeyen anlayışımızla en ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanınızda olabilmemiz için bir telefon açmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir