Çayyolu Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Demirdöküm cihazları için arıza durumlarında teknik destek sağlayan firma tüm sorunlara kalıcı çözümler bulabilmektedir. Çayyolu’nda hizmet vermeye devam etmekte ayrıca faaliyetlerini her geçen gün arttırmakta ve geliştirmektedir.

Ankara Çayyolu ilçesinde hizmetlerine devam eden Çayyolu Demirdöküm Servisi, tüm cihazların arızalarını kökten çözümler ile sonlandırmaktadır. Haftanın bütün gün ve saatleri uygun olup birçok cihazdaki sorunları çözebilmektedir.

Kombi Klima Şofben Servisi

Klima, kombi ve şofben tarzı cihazlarda oluşan arızalara profesyonel kadro ve ekipmanlarla kesin çözümler bulunmaktadır. Yaz gelince kullanılmaya başlanan klimalar bakım ile bu mevsim boyunca sıkıntı çıkmadan kullanılabilir.

Kombi Servisi

Kış mevsiminde arızalar oluşabilen kombilerde yıllık bakım ve onarım çalışmasıyla kış aylarının ısınma problemi olmadan geçirilmesini sağlar.

Demirdöküm cihazları için montaj, söküm işlemleri, arıza tespiti ve onarımları için hizmet veren bu firma tamamen tüketicilerin istekleri doğrultusunda çalışmaktadır. Çayyolu semtinde 7 gün 24 saat destek veren firma, uzman ekip ve cihazlarla hizmet sağlamaktadır.

Cihaz onarım ve bakımı alanında en iyi olan firma tüm problemler için kişilere kökten çözümler sunmaktadır. Çok acil durumlarda her an ulaşılabilen kadroyla ve orijinal yedek parçalarla kaliteli yardım imkânı sağlanmaktadır. 1 yıllık garantisi olan tüm onarım işlemlerine ek olarak kredi kartıyla da ödeyebilme imkânı sunulmaktadır.

Bu sektörde karşılaşılan sorunlara karşı en hızlı çözümleri bulan ve uygulayan şirkettir. Çayyolu Demirdöküm Servisi müşteri memnuniyetini artırmak için firma her geçen yıl da kendini geliştirmekte ve hizmetlerine bir yenisini eklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir