Çukurambar Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Çukurambar Demirdöküm Servisi, uzman teknik ekibiyle, Çukurambar bölgesindeki Demirdöküm markalı Kombi, Klima, Hidrofor gibi çeşitli cihazlara yönelik arıza, tamir ve bakım hizmetleri sunmaktadır.

Haftasonları da dahil olmak üzere 7 gün 24 saat hizmet sunan Ankara Çukurambar Demirdöküm Servisi, telefonla talebinizi bildirdiğinizde aynı gün içerisinde deneyimli ekibiyle size ulaşmaktadır.

Kombi Klima Servisi

Çukurambar Demirdöküm Servisinin, Demirdöküm Kombi Servisi ve Demirdöküm Klima Servisi olarak sunmakta olduğu hizmetler şunlardır:

Kombi Servisi

Çukurambar Demirdöküm Servisi, öncelikli olarak kombiler için özellikle kış mevsiminde oldukça önemli olan genel bakım hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra, Kombi, Hidrofor ve Brülör Klimalara yönelik olarak sunmakta olduğu genel bakım hizmeti ve arıza onarım hizmeti mevcuttur. Eryaman bölgesinde sunulmakta olan bu kapsamdaki hizmetler genel itibariyle şöyledir:

Klima Servisi

Demirdöküm markalı klimalara yönelik olarak gerçekleştirilen senelik bakım hizmetlerinin yanı sıra,  Çukurambar Demirdöküm Klima Servisi; montaj, tamir, onarım gibi daha pek çok hizmeti, deneyimli teknik ekibiyle ve kalite prensibiyle en kısa sürede sizlere sunmaktadır. Çukurambar bölgesinde sunulmakta olan bu kapsamdaki hizmetler genel itibariyle şöyledir:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir