Demetevler Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Demetevler Demirdöküm Servisi yılın her günü sizlere hizmet sunarak başarılması güç işlere imza atmaktadır. Hava şartları ne olursa olsun servis elemanlarımız ve atölyemiz sürekli açık olacak şekilde çalışma pozisyonu almıştır.

Kombi Klima Şofben Servisi

Kombi klima şofben hidrofor ve brulör arızalarınız için saat mefhumu olmaksızın bize ulaşıp randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Uzman ve deneyimli personellerimiz tüm enerjisini ve bilgi birikimini sizleri emnun edebilmek için harcamaktadır.

Yedek parça depomuzda tüm cihazlarınız için gereksinim duyulan mazemeler bulunduğu için sizleri hiç bekletmeden ve en hızlı şekilde sorunlarınızı sonuca ulaştırabilmekteyiz.

Sizin yapmanız gereken mail telefon veya mesaj yolu ile bize ulaşmak olacaktır.Mobil araçlarımız her türlü şartlarda sizlere hizmet edebilmek için tertip edilmiştir.

Genellikle evinizde veya işyerinizde onarımınızı gerçekleştirdiğimiz cihazlarınıza Demetevler Demirdöküm Servisi olarak tam 1 yıl garanti vermekteyiz.Bu süreç içinde aynı arızanın tekrarlaması durumunda içiniz rahat olsun.

Hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan sorununuzu gidermekteyiz. Demetevler Demirdöküm Servisi size telefonunuz kadar yakındır.Lütfen geç kalmadan arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir