Etimesgut Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Etimesgut Demirdöküm Servisi, kombi ve klimalarınız bakıma ihtiyaç duyduğunda ya da arızalandığında sizlerin hizmetindedir.

Alanında uzman ve profesyonel çalışanlarıyla kombi ve klima bakımı işlemlerini, kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kombi Servisi

Kış aylarına girmeden önce kombilerinizin bakım işlemlerini yaptırarak, arıza durumlarının önüne geçebilir ve en az gaz sarfiyatı ile ısınabilirsiniz. Etimesgut Demirdöküm Servisi, kombi ve klima konusunda her türlü teknik hizmeti sağlamaktadır.Etimesgut Demirdöküm Kombi ServisiŞofben ve kombilerinizin bütün bakım işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Kaliteden ödün vermeden, profesyonel çalışma prensiplerine bağlı kalarak her türlü arıza durumunda Etimesgut Demirdöküm Kombi Servisi yanınızda olacaktır.

Zehirlenme ve kaza durumlarının oluşmaması için her türlü tedbirler alınarak teknik servis işlemleri gerçekleştirilmektedir. Garanti süresi kapsamında oluşan bütün arızlarda ücret ödememek için cihaz kurulum işlemlerini mutlaka yetkili servisler aracılığıyla yaptırınız. Eski şofben ve kombilerinizi yeni model hermetik cihazlarla değiştirmeyi unutmayınız.

Etimesgut Demirdöküm Klima Servisi

Yaz aylarına yaklaşırken, oluşabilecek teknik arızaları önleyebilmek ve güvenle serinleyebilmek için klima bakımlarını yaptırmalısınız. Klima ve kombilerde filtre temizliği, kimyasal bakımı, genel kontrolü ve gaz kontrolü çok önemlidir.

Sağlığınızı riske atmadan, müşteri memnuniyeti prensibine bağlı kalarak çalışan Etimesgut Demirdöküm Klima Servisi’nden en iyi hizmeti alabilirsiniz. Her türlü kaza ve arızada en iyi hizmeti ayağınıza kadar getiren Etimesgut Demirdöküm Kombi ve Klima Servisi, güler yüzlü çalışanlarıyla ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir