Etlik Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Sektör içerisinde yer almış olduğu günden bu yana; kombi klima, şofben, termosifon, brülör ve hidrofor gibi birçok teknik cihazın desteğini vermektedir.

Göstermiş olduğu servis hizmeti başta olarak, gerekli bakım ve periyodik kontrollerini de gerçekleştirmektedir.

Etlik Demirdöküm Servisi, Ankara’nın her noktası için kesintisiz müşteri hizmeti ve koşulsuz müşteri memnuniyetini bir arada sunmaktadır.

Periyodik Bakımın Önemi

Özellikle mevsim değişim dönemleri içerisinde yapılması gereken şofben, termosifon ve klima bakımları ürünlerin daha uzun ömürlü olmalarını sağlamasının yanı sıra, oluşabilecek olumsuz ve sağlıksız durumların da önüne geçebilmek için büyük bir önem teşkil etmektedir.

Kaza ve yaralanma durumlarının oluşmaması için Etlik Demirdöküm Servisi, sizlere uzman ürün hizmetini sağlamaktadır. Servis bünyesinde çalışmakta olan her birim çalışanı, teknik cihazların bakımı ve onarımı konusunda gerekli olan her türlü bilgi ve donanıma sahiptir.

Etlik Demirdöküm Servisi ile alacağınız servis hizmetinin, sizi kesin olarak çözüme ulaştıracağı konusunda emin olabilirsiniz. Demirdöküm markası ile sahip olacağınız yüksek kalitenin uzun yıllar süresince devam etmesi için sınırsız hizmeti benimsemiş olan Etlik Demirdöküm Servisi‘ne, çağrı merkezi numaralarından dilediğiniz an ulaşabilir ve arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz çağrı doğrultusunda talebiniz deneyimli ekibimiz tarafından incelemeye alınacak ve belirtmiş olduğunuz adrese en kısa sürede teknik destek sağlamak amacıyla yetkili bir ekip gönderilecektir. Güler yüzlü hizmet anlayışı ve etik kurallara uygun iş ahlakına sahip çalışanları sayesinde Etlik Demirdöküm Servisi, ihtiyacınız olan her an sizlere kesintisiz destek sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir