Gölbaşı Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Gölbaşı Demirdöküm Servisi hizmet vermeye başladığı günden bu yana Demirdöküm markasına ait olan her türlü şofben, termosifon, brülör, hidrofor, kombi ya da klima gibi geniş bir yelpazede sunulan ürünler için tamir hizmeti vermektedir.

Gereken her türlü teknik destek bakım ve onarım hizmetini müşterilerine kesintisiz olarak ulaştıran Gölbaşı Demirdöküm Servisi; konusunda deneyimli kadrosunun vermiş olduğu kaliteli hizmetin haricinde teknik destek de vermektedir.

Ürünlerin bakım ve onarımlarında kullanılan teknik ekipmanların tamamen  servisler bünyesinde bulunan orijinal parçalar olması sebebiyle de, gerek ürünlerin gerekse de müşterilerinin sağlık ve huzurlarının devam etmesine büyük oranda destek sağlamaktadır.

Kombi Şofben Klima Servisi

Günümüzde hemen hemen her ev ve işyerinde termosifon, kombi, şofben ya da klima bulunması sebebiyle bu teknik ekipmanların yaşayabilecekleri arıza konularında hizmet veren yetkili servisin, iş kalitesi ve çözüm odaklılığı yüksek oranda önem ve dikkat gerektirmektedir.

Geniş servis ağı içerisinde müşterilerine alabilecekleri en iyi teknik desteği garanti eden Gölbaşı Demirdöküm Servisi, ürünlerin en kısa sürede eski performanslarına sahip olabilmeleri için gereken her türlü donanım ve bilgiyi sizler ile buluşturmaktadır.

Demirdöküm markalı ve lisanslı ürünlerinizde yaşayabileceğiniz her türlü teknik sorun, arıza, bakım ya da onarım taleplerinizde Gölbaşı Demirdöküm Servisi’ne çağrı merkezi numaraları aracılığıyla dilediğiniz an ulaşabilir ve çağrı kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz çağrı kaydınızda yer alan talebiniz en kısa sürede değerlendirilecek ve çağrınızda belirttiğiniz iletişim adresine teknik ekip gönderilecektir. Ürünlerinizin daha uzun ömürlü olması ve sizlerin huzurunun devam edebilmesi için Gölbaşı Demirdöküm Servisi sınırsız hizmet ve kaliteli çalışma ahlakını aynı anda sizlere sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir