Keçiören Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Keçiören Demirdöküm Servisi olarak ankara’nın sıcağında, soğuğunda, gecesinde , gündüzünde 7/24 sizinleyiz. Keçiören’de demir döküm servisi artık profesyonel çağrı merkezi ile 7/24 hizmetinizde.

Klima, brülör, kombi ve hidrofor arızalarında ve aynı zamanda kombi ve klimaların yıllık bakımında yıllardır sürdürdüğümüz başarılı deneyimimiz ile artık arıza bildiriminin aynı günü içerisinde size hizmet sunmaktayız.

Çağrı merkezimize oluşturduğunuz arıza kaydından hemen sonra verdiğiniz adrese onarım veya bakım için gelmekteyiz. Böylece sıcak günlerde klimasız, soğuk günlerde ise kombisiz kalmamış oluyorsunuz.Ancak bu arızalar oluşmadan önce klimalarınızın ve kombilerinizin yıllık bakımını gerçekleştirmelisiniz.

Bu bakım Keçiören DemirDöküm servisi tarafından aynı profesyonellikle sunulmakta.

Kombi Servisi

Soğuk kış aylarında olası sorunlarla karşılaşmamak için kombilerinize kesinlikle bakım yaptırmanız gereklidir. Böylece gaz sarfiyatını önlemiş olur ve güvenli bir şekilde sıcak su kullanımını gerçekleştirmiş olursunuz. Şofben ve kombiler yıllık bakımı atlanmaması gereken ürünlerdir.

Çünkü olası bir arızada gaz kaçırarak hayati tehlikeye sebebiyet verebilirler. Aynı zamanda eski bacalı şofben ve kombilerin yeni hermetik cihazlara değişimini gerçekleştirmeyi ihmal etmeyiniz. Tüm bu saydığımız gereklilikleri Keçiören DemirDöküm servisi aracılığı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Klima Servisi

Klimalarımızın ömrünü uzatmak ve klima arızalarına karşı önlem almak için kesinlikle yaz aylarından önce kimyasal bakımını, genel kontrolünü, gaz kontrolünü ve filtre temizliğini gerçekleştirmek gereklidir. Bu ve bunun gibi montaj, arıza onarım ve bakım hizmetlerinde yılın 365 günü 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir