Mamak Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Şofben, kombi termosifon ya da klima artık hemen hemen herkesin evinde ya da işyerinde olan temel ekipmanlar arasında yer almaktadır.

Bu ekipmanların zaman zaman yaratabilecekleri teknik aksaklıklar ise hızlı bir şekilde önlem alınmadığı zaman olumsuz maddi ve manevi sonuçları da beraberinde getirebilmektedir.

Garantili Bakım Onarım

Mamak Demirdöküm Servisi, Ankara’nın her noktasında olduğu gibi Mamak bölgesi içerisinde de, Demirdöküm markalı ürünlerinizin bakımı ve onarımı konusunda sizlere uzman destek ve çözüm garantisini bir arada sunmaktadır.

Sektör içerisinde yer almış olduğu günden bu yana şofben, termosifon, brülör, hidrofor ve klima gibi günlük hayat içerisinde büyük bir yer teşkil eden teknik cihazların kullanım süreleri içerisinde karşılaşabileceklerdir.

Her türlü arıza durumu ya da bakım ve onarım işlemlerinde müşterilerine sınırsız ve uzman destek sağlamakta olan Mamak Demirdöküm Servisi; ürünler hakkında sahip olduğu teknik bilgi ve donanımın yanı sıra yıllar içerisinde edinmiş olduğu uzman deneyimi sayesinde, sizleri en kısa sürede çözüme ulaştırmayı garanti etmektedir.

Yaşayabileceğiniz her türlü arıza durumunda ya da teknik cihazlarınıza bakım yaptırmanız gereken durumlarda dilediğiniz an çağrı merkezi numaraları üzerinden Mamak Demirdöküm Servisi‘ne ulaşabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz çağrı doğrultusunda talebiniz konusunda uzman ekibimiz tarafından hemen incelenecek ve en kısa sürede belirttiğiniz adrese ekip yönlendirmesi gerçekleştirilecektir.

Teknik desteğe ihtiyacınız olan her an Mamak Demirdöküm Servisi, sizleri uzman kalite ve prensipler doğrultusunda belirlenmiş iş ahlakına uygun hizmet ile buluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir