Ulus Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Ulus Demirdöküm Servisi kurulduğu günden bu yana sadece ve sadece müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kombi Servisi

Kombi arızası bakımı onarımı ve yedek parça temini başta olmak üzere şofbenlerinize, klimalarınıza hidrofor ve brulörlerinize en güvenilir ve en ekonomik müdahalelerde bulunarak sizleri her zaman memnun etmeyi başarmıştır.

Ve bunu görev olarak kabul etmiştir. Deneyimli atölye ve saha personellerimizle cihazlarınızın başına gelen her türlü sorunu en ekonomik ve hızlı şekilde çözerek sizleri mağduriyetlerinizden kurtarıyoruz.

Prensiplerinden asla taviz vermeyen yapısı ile hizmetlerini maksimum seviyede sürdüren servisimiz her şartta sizlerin yüzünü güldürmeyi başarabilmiştir. Ulus Demirdöküm Servisi TSE standartlarına uygun hizmet vererek de rakiplerinden bir adım öne çıkmıştır.

Arızalı Demirdöküm cihazlarınızın tamiri için ilk akla gelen Ulus Demirdöküm Servisi yani bizim servisimiz olmalıdır. Kapınızda pos cihazı ile işlem ücreti ödeme kolaylığı da sunarak sizlere farklı olduğumuzu her zaman kanıtlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir